Telebimy

Telebimy Ekrany diodowe to nowe oblicze obrazu i reklamy. Elastyczne, praktyczne i nowoczesne urządzenia, prezentujące wyrazisty obraz o każdej porze dnia i nocy. Urozmaicone parametry i jednocześnie prosta obsługa. Ekrany LED to nasza specjalność. Od kilku lat zajmujemy się sprzedażą i wynajmem ekranów diodowych na terenie Polski. Jesteśmy producentem, który dba o każdy detal. Oferowane przez nas ekrany LED to zawsze gwarancja najwyższego standardu.

Posiadamy w sprzedaży wewnętrzne, jak i zewnętrzne ekrany diodowe. Produkowane przez nas urządzenia wytrzymują nawet najcięższe zmiany atmosferyczne. Posiadają zabezpieczenia przed deszczem, wilgocią, kurzem i drobinami piasku. Zastosowany w zewnętrznych ekranach ledowych wyższy parametr luminancji gwarantuje czytelny obraz przy dużym natężeniu promieni słonecznych. Z kolei specjalnie zaprojektowany wyświetlacz ekranów wewnętrznych emituje treść o doskonałej intensywności kolorów przy sztucznym świetle. Oba urządzenia sprawiają, że reklama, jak i rozrywka wkraczają na całkowicie nowy poziom.

Możemy Wam zaoferować sprzedaż ekranów diodowych, jak i wynajem mobilnych ekranów LED. Niezależnie od Twojego wyboru, zapewnimy fachowe doradztwo, bezpieczny przewóz i serwis sprzętu audio - video. Innowacyjne rozwiązania wizyjne to My.

Szczegóły strony www.ekrany-led.pl:

Podlinkuj stronę www.ekrany-led.pl:

Telebimy

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 7 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: