biuro księgowe dąbrowa górnicza

Dodano: 9 lat 10 miesięcy temu
TAX-BONUS (biuro rachunkowe dąbrowa górnicza , ul.Przemysłowa 1) zostało utworzone w konsekwencji wzrastającego zapotrzebowania przedsiębiorstw na profesjonalizm w obsłudzepodatkowej.

W zakresie naszych usług jest prowadzenie ksiąg podatkowych i kadr dla firm z Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Będzina, Czeladzi, Katowic, Jaworzna oraz innych miast zagłębia i aglomeracji śląskiej. Oferujemy klientom kompleksową obsługę księgowo-kadrową w skład której wchodzi prowadzenie ksiąg rachunkowych (pełna księgowość) oraz księgi rozchodów.
W naszej pracy używamy rekomendowanego przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oprogramowaniu Comarch CDN Optima, co umożliwia szereg możliwości automatyzacji procesów zachodzących u klienta
Mieścimy się w Dąbrowie Górniczej przy ulicy Przemysłowej 1. Wysoki nacisk na jakość usług księgowych oraz usług kadrowych oraz konkurencyjne ceny, sprawiają iż nasza oferta jest dużo bardziej atrakcyjna od każdego konkurencyjnego biura rachunkowego w sosnowcu. Lokalizacja ta zapewnia bardzo dobrą komunikację z centrum miasta, miastami ościennymi (sosnowiec, będzin, czeladź, katowice, zawiercie, jaworzno oraz innych miast z terenu śląska i zagłębia.)
W przypadku zainteresowania naszą ofertą w zakresie obsługi księgowej lub obsługi kadrowej, prosimy o kontakt telefoniczny (32) 262 00 00, mailowy lub osobisty podany na stronie http://www.tax-bonus.eu/

Podobne wpisy

Komentarze

biuro księgowe dąbrowa górnicza
Adres strony:
Wyświetleń:
2114
Kliknięć:
0
Wizyt:
280

Kategorie