Dentysta Wrocław

Dodano: 10 lat 9 miesięcy temu
Gabinet stomatologiczny lek.med. Marka Więznowskiego mieści się we Wrocławiu na pl. Powstańców Śląskich. Lokalizacja umożliwia swobodne zaparkowanie samochodu w centrum miasta Wrocław.

Stomatolog pracuje razem z lekarzem ortodątą oraz chirurgiem stomatologiem. Na stronie internetowej gabinetu można również uzyskać informacje na temat higieny jamy ustnej, profilaktyki oraz w jaki sposób przygotować się do wizyty w gabinecie stomatologicznym. Stomatolog Marek Więznowski pracuje również z psychologiem, dla tych pacjentów którzy mają silny lęk przed dentystą.

W atmosferze zaufania oraz wzajmnej współpracy pacjent oraz stomatolog przygotowują oraz ustalają schemat leczenia zębów oraz metody jakimi ewentualne defekty mają zostać usunięte. W swojej praktyce Marek Więznowski wykonuje również zabiegi higienizacyjne zębów, protetyczne. Gabinet stomatologiczny wyposażony jest w nowoczesny sprzęt na europejskim poziomie. Między innymi kamery doustne, aparat X-ray, (rentgen), nowoczesne maszyny do sterylizacji. W gabinecie dostępny jest bezprzewodowy internet, kawa.

Więcej na: Stomatolog Wrocław

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie