Diamentum - nagrobki w dobrej cenie, usługi kamieniarskie, akcesoria i galanteria nagrobna

Dodano: 11 miesięcy 2 tygodnie temu

Kamieniarstwo Diamentum to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie i indywidualne podejście do każdego Klienta. Styl i elegancja oferowanych przez nas nagrobków wyróżnia je na tle innych. Pomagamy w doborze idealnego pomnika nagrobnego, dostosowujemy go pieczołowicie do Państwa indywidualnych gustów i wymagań. Oferujemy także bogaty wybór akcesoriów i galanterii nagrobnej dopasowany do estetyki i materiału, z którego wykonany jest grobowiec. 

Oferujemy kompleksowe usługi kamieniarskie na najwyższym poziomie. Dysponujemy rozbudowanym i świetnie wyposażonym warsztatem kamieniarskim, własnym transportem oraz fachową i doświadczoną kadrą. Wykonujemy wiele prac niestandardowych i korzystamy w pomocy wykwalifikowanych artystów i rzeźbiarzy przy tworzeniu rzeźb i płaskorzeźb nagrobkowych na indywidualne zamówienie.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza galerią nagrobków. Posiadamy bogaty wybór gotowych projektów w atrakcyjnej cenie. Wykonujemy projekty na zamówienie indywidualne na korzystnych warunkach i zawsze z naszym wsparciem i poradą. Dysponujemy specjalistycznym oprogramowaniem 3D, dzięki któremu możemy wykonać projekt nagrobka i przedstawić Państwu jego wizualizację. Zyskujecie Państwo możliwość wprowadzenia ewentualnych poprawek przed etapem montażu, co oszczędza czas i pieniądze. 

Podobne wpisy

Komentarze

Diamentum - nagrobki w dobrej cenie, usługi kamieniarskie, akcesoria i galanteria nagrobna
Wyświetleń:
572
Kliknięć:
1
CTR:
0,17%
Nazwa firmy:
Zakład Kamieniarski DIAMENTUM Mariusz Wierzbicki
Ulica:
ul. Łużycka 5
Kod pocztowy:
51-111
Miasto:
Wrocław
Region:
Dolnośląskie
NIP:
8982087773
Telefon:
6666-333-90
E-Mail:
biuro@kamieniarstwo-diamentum.pl

Kategorie