Dom Aukcyjny Clemens
Dom Aukcyjny Clemens to świeże, przyszłościowe i innowacyjne podejście do handlu dziełami sztuki w Polsce. Prowadzimy sprzedaż w systemie tzw. „aukcji holenderskich”, w których od momentu uruchomienia aukcji cena dzieła jest stopniowo, samoczynnie i równomiernie obniżana co godzinę w zakresie cenowym określonym uprzednio poprzez eksperta w danej dziedzinie sztuki, który dokonał wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu aukcje są bardziej transparentne, ponieważ nabywcą danego dzieła zostaje osoba, która jako pierwsza zdecyduje się na zakup za cenę, jaką dany przedmiot posiada w chwili dokonania zakupu. Taki system aukcyjny gwarantuje pełną jawność cen bez stosowania cen minimalnych czy rezerwowych. interesują nas prace znanych i notowanych malarzy polskich oraz europejskich. Poszukujemy ręcznie malowanych obrazów w technice olejnej na płótnie/desce, a także prac na papierze w innych technikach, jak np. akwarela, pastel, gwasz itp. Oferujemy niskie prowizje oraz wysoką skuteczność sprzedaży.
Podobne wpisy
- Oprawa obrazów Wrocław
- Obrazy na ścianę
- Sprzedaż obrazów online
- Obrazy do salonu - renatadyk.com
- Malarstwo
Komentarze
Kategorie
- Sprzęt AGD 44
- Sprzęt RTV 21
- Video 8
- Badania rynku 5
- Banki 20
- Doradztwo 65
- Administracja 10
- Adwokat 111
- Agencje celne 2
- Alarmy 17
- Architektura 69
- Architektura wnętrz 86
- Architektura 162
- Bramy i ogrodzenia 65
- Konfekcja 17
- Antykwariat 1
- Astronomia 2
- Autyzm 0
- Akcesoria zoologiczne 12
- Koty 7
- Psy 21
- Dla samotnych 4
- Ogłoszenia 126
- Pogoda 1
- Archiwum elektroniczne 1
- Bezpieczeństwo 10
- Blogi 424
- Agencje reklamowe 147
- Ankiety, sondaże 6
- Billboardy 38
- Białystok 10
- Bydgoszcz 22
- Częstochowa 10
- Automatyka 90
- Budownictwo 109
- Meble 40
- Dolnośląskie 50
- Kujawsko-Pomorskie 29
- Lubelskie 16
- AGD i RTV 15
- Akcesoria 27
- Akcesoria GSM 8
- Agroturystyka 26
- Aktywny wypoczynek 37
- Apartamenty 67
- Aliasy 0
- Dla webmastera 1
- Domeny 0
- Apteki 20
- Badania lekarskie 35
- Biżuteria 23