Filtry wody - Global Water - Jonizatory

Dodano: 10 lat 4 miesiące temu
Nowoczesne filtry do wody, zapewniające idealnie czystą wodę za niewielkie pieniądze. Z nami koszt litra czystej wody to około 5gr. Zapomnij o ciągłych wycieczkach do sklepu po wodę w butelce, bólach kręgosłupa. W naszej ofercie znajdziesz filtry odwróconej osmozy, które nie wymagają zbiornika, dzięki wykorzystaniu membrany osmotycznej o wysokiej wydajności oraz pompy wody podającej ciśnienie na obudowę membrany, pozwalają na ciągłą produkcję wody, nawet do 40 minut nieustannej pracy.
Inną grupą urządzeń jakie polecamy dla każdego kto ceni sobie jakość wody, komfort użytkowania oraz zdrowie swoje i bliskich, to filtry dedykowane do zamontowania na wejściu wody do budynku, kamienicy, bloku, domku.
W ramach gotowych rozwiązań są do wyboru obudowy o dużej wydajności wyposażone w różne wkłady filtrujące, zależnie od potrzeb klienta. Polecamy również lampy bakteriobójcze uv oraz stacje uzdatniania na cały dom takie jak zmiękczacze oraz odżelaziacze.
Posiadamy zmiękczacze renomowanej firmy Tapworks, zapewniające idealnie miękką wodę w całym budynku.
Nowością w ofercie jest gama jonizatorów do wody. Urządzenia te posiadające w wielu krajach status sprzętu medycznego, pozwalają na wyjątkowo skuteczne oczyszczenie organizmu z wolnych rodników, pozostałości z produktów ubocznych przemiany materii. Skuteczność wody alkalicznej potwierdzają setki osób, które przekonały się o dobroczynnym wpływie na zdrowie. Łagodzi skutki stresu długotrwałego, reguluje działanie układu pokarmowego, oraz wielu innych organów wewnętrznych, nawet zmniejszając dolegliwości wywołane cukrzycą.

Więcej na temat jonizatorów - KLIKNIJ!
Forum na temat filtrów wody - KLIKNIJ!

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie naszego sklepu internetowego: www.sklep.osmoza.pl

Podobne wpisy

Komentarze

Filtry wody - Global Water - Jonizatory
Adres strony:
Wyświetleń:
405
Kliknięć:
0
Wizyt:
137
Nazwa firmy:
Global Water
Ulica:
Daleka 7
Kod pocztowy:
41-253
Miasto:
Czeladź
Region:
Śląskie
NIP:
6250019127
REGON:
32 360 25 43
Telefon:
32 360 25 43
E-Mail:
sklep@osmoza.pl
Facebook:

Kategorie