Makijaż trwały - Poznań

Dodano: 11 lat 11 miesięcy temu
Masz alergię na kosmetyki? Jeżeli Pani odpowiedź jest twierdząca - proponuję wykonać makijaż permanentny w Poznaniu w Studio Makijażu Permanentnego Umieszczamy w warstwie naskórka mineralne, hypoalergiczne barwniki zapewniające trwałość i naturalność makijażu. Makijaż permanentny uwypukli wyjątkowość Pani twarzy.

Dzięki zabiegowi:

- brwi - dzięki technice włosa uzyskają efekt zagęszczenia
- kreski na oczach -sprawią,że oczy nabiorą wyrazistego kształtu,
- usta - staną się wzmocnione w barwie.

Jestem linergistką z ponad 15-letnim stażem. W swojej pracy nad makijażem permanentnym wykorzystuję najnowocześniejszą aparaturę z laserem i 13 rodzajów igieł.Gdy kartridż jest wyłączony,igła automatycznie chowa się w nasadce,co zapobiega przypadkowemu ukłuciu się.Pozwala to również uniknąć możliwej infekcji wirusami wywołującymi grożne choroby, takie jak,np.aids,wirusowe zapalenie wątroby.
Używane przeze mnie barwniki są sterylne,hypoalergiczne i mineralne.

Po zabiegu, skóra jest bardzo delikatna i wymaga specjalnego traktowania.Pani otrzymuje dokładne wskazówkijak pielęgnować skórę po zabiegu.Szczególnie powinna unikać słońca. Nie powinna miejsca poddanego zabiegowi drapać. Należy natomiast dobrze natłuszczać skórę.Po zabiegu makijaż permanentny jest intensywny, nawet jeżeli użyję naturalnego pigmentu.Wraz z procesem regeneracji naskórka i złuszczaniu się obumarłych komórek,kolor blednie o około 50%.Makijaż permanentny utrwala się ostatecznie po około 2-4 tyg. i można wykonać korektę, które jest bezpłatne.

Uwzględniając urodę klientki, jej kolor skóry, włosów i oczu ustalam kształt i kolor korygowanych linii. Makijaż permanentny wystarcza kilka lat.

Na życzenie klientki stosuję środki znieczulające. Makijaż permanentny wykonany w Studio Perfekcja to więcej czasu dla siebie.

Podobne wpisy

Komentarze

Makijaż trwały - Poznań
Adres strony:
Wyświetleń:
1230
Kliknięć:
0
Wizyt:
423
Region:
Wielkopolskie

Kategorie