Mały, ale użyteczny plecak łowiecki

Dodano: 1 rok 11 miesięcy temu
Łowcy często stoją przed dylematem: gdzie trzymać amunicję? Czy wziąć chleb na łowy? Gdzie schować bidon? łowieckie typowe toboły albo są niewielkie i nieporęczne, albo niewygodne w noszeniu. Coraz więcej pomysłowych łowców bierze zatem plecak myśliwski.
Na dłuższe łowy korzystają ze sporych rozmiarów, lecz dobrze wyprofilowanych plecaków harcerskich, z dodatkowymi pozycjami zarezerwowanymi do łowiectwa czy wędkarstwa. Ale co zabrać ze sobą, jeżeli planujemy wypad na krótki wypad, lub nocną zasiadkę, bez potrzeby zabierania za sobą wielkiego rynsztunku? Wtedy z pomocą przychodzi nam produkt Marsupio! Włoscy projektanci skupili się wyłącznie na preferencjach łowców, na ich praktykach, specyfice odmiennych typów polowań. Dla nielicznych, którzy mieszkają w okolicy swego łowiska i mogą pójść na łowy tuż po pracy, opracowali model Suede 18 PF – nieduży plecaczek z wieloma, koniecznymi detalami.
Na początek zacznijmy od góry: tkanina, z którego stworzono plecak, to nowoczesna atrapa skóry zamszowej, stworzona z włókien poliestrowych. Tkanina jest lekka, wodoodporna, wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i przetarcia. Jest bezproblemowy w usuwaniu brudu, szybko wysycha i nie zmienia się pod wpływem wody czy temperatury. Plecy stworzono w systemie OVAL BACK SYSTEM, który jest wykonany z oddychającego i wyjątkowo zwiewnego tworzywa, poprawiającego przewiewność pleców. Wentylujące otwory poprawiają kolportowanie ciepła równomiernie na plecach, gwarantując idealną wentylację powietrza obejmującą całe plecy. Dzięki temu, plecak posłuży osobom polującym czynnie, ciężko pracującym fizycznie i narażonym na pocenie się.
Front plecaka stanowi uniwersalna kieszeń: jeśli jest złożona, można w niej przenosić niewielkie przedmioty, czy papiery, ale po rozłożeniu, razem z pasami mocującymi umieszczonymi na przedzie, zmienia się w wygodny uchwyt na sztucer.

Podobne wpisy

Komentarze

Mały, ale użyteczny plecak łowiecki
Adres strony:
Wyświetleń:
2433
Wizyt:
560
Region:
Wielkopolskie
E-Mail:
marek@fraya.pl

Kategorie