Oprogramowanie Versum

Dodano: 7 lat 8 miesięcy temu

Prowadzisz hotel SPA i interesuje Cię oprogramowanie, które będzie przydatne w jego zarządzaniu, a przy tym proste w obsłudze? Jeżeli tak musisz koniecznie zapoznać się z naszą ofertą! Pragniemy przedstawić Ci najlepszy program dla SPA - Versum!

Dzięki niemu wszystkie informacje dotyczące Twoich finansów oraz klientów ( historia ich wizyt, upodobania, preferencje, rabaty) będziesz miał w jednym miejscu, co znacznie ułatwi i usprawni Twoje zarządzanie firmą! Nie ważne czy jesteś na miejscu w pracy, czy na urlopie - poprzez dostęp do internetu na bieżąco możesz śledzić to, co dzieje się w Twoim SPA! Versum umożliwia Ci także zbiorcze wysyłanie wiadomości tekstowych lub e-mailowych o aktualnych promocjach do klientów oraz przypomina o rezerwacji! Wybierając nas otrzymasz od nas pełna obsługę techniczną, aktualizację oraz całodobową pomoc w razie jakiejkolwiek nieprzewidzianej awarii!

Z naszej oferty skorzystało już setki hoteli i każdy z nich uważa nasz program za niezbędny jeżeli chodzi o efektywne prowadzenie SPA! Przekonaj się o tym sam i skorzystaj z naszych usług!

Podobne wpisy

Komentarze

Oprogramowanie Versum
Adres strony:
Wyświetleń:
1370
Kliknięć:
0
Wizyt:
240

Kategorie