Rent a car Warszawa

Dodano: 10 lat 9 miesięcy temu
Firma Rent A Car Poland Sp. z o.o. jest koncesjonowanym i wyłącznym przedstawicielem w Polsce międzynarodowego systemu wynajmu aut National Car Rental. System ten posiada na całym świecie blisko trzy tysiące biur najmu aut w około 83 krajach świata.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National oferuje swoje usługi w zakresie wynajmu krótkoterminowego lub długoterminowego aut ciężarowych i osobowych. System National Car Rental jest jednym z największych światowych systemów rent a car. U nas w kraju jako przedstawiciel tego systemu funkcjonujemy na rynku od 1998 roku, a prędzej - od 1993 - rozpoczęliśmy naszą działalność jako operator systemu Eurodolar Rent A Car.
Dysponujemy zróżnicowaną flotą aut, a także punktami najmu zlokalizowanymi w najpopularniejszych i największych portach lotniczych i miastach na terenie całej Polski. Nasze oddziały znajdują się między innymi w: Gdańsku, Katowicach, Poznaniu, Warszawie. Długoletnie doświadczenie naszej firmy pozwala nam zrozumieć, że bardzo ważne są indywidualne potrzeby klientów, zatem nasz wyszkolony i kompetentny zespół robi wszystko, by im sprostać.
Rent A Car Poland Sp. z o.o. - National jest dynamicznie rozwijającą się firmą oferującą elastyczny, kompleksowy i rzetelny program obsługi klientów w zakresie zagranicznych i krajowych wypożyczeń samochodów, spełniający wszystkie potrzeby klientów według standardów światowych.
Nie czekaj dłużej, wyrusz w podróż z National - Zapraszamy!

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie