Sprzedaż mini traktorków Warszawa

Dodano: 11 lat 2 miesiące temu
Na rynku działamy od 1992 roku, a od kilku lat zajmujemy się sprzedażą używanych japońskich mini traktorów ogrodowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich firm jak: Kubota, Iseki, Yanmar, Honda, Hinomoto, Shibaura, Suzue czy Mitsubishi. Traktorki charakteryzują się stosunkową łatwością obsługi, dużą trwałością, wydajnością i niezawodnością; są wyjątkowo mało awaryjne.

Mini ciągniki mają uniwersalne zastosowanie. Są bardzo zwrotne i sprawnie poruszają się nawet w trudnym terenie. Kolejną ich zaletą jest niskie zużycie paliwa. Silniki tych maszyn (diesel) spalają poniżej 1 litra ON na motogodzinę. Małe rozmiary, lekka konstrukcja, duża moc silnika oraz pełna gama osprzętu, tworzą z nich wielofunkcyjne maszyny idealne do prac ogrodniczych, transportowych i innych. Szczególne zastosowanie mają w przypadku prac na miejskich terenach zieleni, gdzie infrastruktura komunalna często uniemożliwia użycie sprzętu ciężkiego.

Liczne urządzenia mogące współpracować z ciągnikiem montuje się przy użyciu trójpunktowego układu zawieszenia (TUZ). Każdy ciągnik możemy doposażyć w pług do odśnieżania, ładowacz TUR, zamiatarkę, piaskarkę, pług, glebogryzarkę, kosiarkę, koparkę, a nawet betoniarkę zasilaną z wałka PTO.
Wszystkie oferowane przez nas ciągniki są w pełni sprawne. Traktorka nie trzeba rejestrować ponieważ jest to pojazd wolnobieżny. Wystarczy wykupić OC na podstawie wystawionej przez nas faktury VAT. Odpłatnie dostarczymy zakupiony mini ciągnik we wskazane miejsce na terenie całej Polski.
Chętnie służymy pomocą i radą przy wyborze mini ciągnika.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy !

AKANT Firma Ogrodnicza
Cezariusz Szamota

tel. (22) 499 55 50
kom. 602 43 22 43
03-244 Warszawa
ul.Wenecka 14
www.akant-ogrody.pl

Podobne wpisy

Komentarze

Sprzedaż mini traktorków Warszawa
Adres strony:
Wyświetleń:
257
Kliknięć:
0
Wizyt:
128
Region:
Mazowieckie

Kategorie