Sylwester w górach, sylwester z dziećmi, oferty sylwestra, sylwester z kuligiem,

Dodano: 10 miesięcy 1 dzień temu
SYLWESTER W GÓRACH

Oferujemy Państwu pobyty w ośrodkach góralskich w Białym Dunajcu i Poroninie z programem pełnym dodatkowych atrakcji.

Oprócz wygodnych pokoi i domowej kuchni czekają na Państwa liczne atrakcje jak bal sylwestrowy, kulig z pochodniami i ogniskiem, imprezy góralskie z kapelą, dancingi z muzyką na żywo, baseny termalne, lampiony.

Jak co roku mamy ofertę dla rodzin z dziećmi gdzie oprócz osobnego balu dla dzieci proponujemy również bogaty program animacji. Szczegółowe opisy imprez, program, zdjęcia oraz cenniki znajdą Państwo na naszej stronie www.twojsylwester.eu

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami i do dokonania rezerwacji! W każdym ośrodku gwarantujemy:- noclegi w pokojach z łazienkami i TV- wyżywienie: śniadania i obiadokolacje- Bal Sylwestrowy w ośrodku, karczmie lub na sali bankietowej- wyżywienie (min. 3 gorące posiłki, zimna płyta, sałatki, napoje) podczas Balu Sylwestrowego- imprezę z kuligiem oraz ogniskiem i pieczeniem kiełbasek- imprezę góralską (palenisko na dworze, w karczmie lub w szałasie regionalnym, występ kapeli góralskiej, poczęstunek: kwaśnica, oscypki, kiełbaski, chleb ze smalcem, herbata z prądem)- bilet na baseny termalne- chińskie lampiony szczęścia- pokaz ogni sztucznych w sylwestra.

W ośrodkach Bernadeta, Bernadeta II, Danuta i Elżbieta, Kominek oferujemy Państwu sylwester z dziećmi czyli codzienne animacje dla dzieci oraz osobny bal dla dzieci.
Ponad to ofertujemy imprezy sylwestrowe z balem na sali bankietowej, gdzie na jednej sali odbędzie się bal dla dorosłych z zespołem Max Z Bukowiny , na drugiej zaś animatorki zapewnia całonocna zabawę dla dzieci.
Serdecznie zapraszamy na naszą stronę www.twojsylwester.eu – znajdą tam Państwo dokładny opis atrakcji, ośrodków, cenniki oraz zdjęcia!

https://www.twojsylwester.eu

Podobne wpisy

Komentarze

Sylwester w górach, sylwester z dziećmi, oferty sylwestra, sylwester z kuligiem,
Adres strony:
Wyświetleń:
2715
Kliknięć:
1
CTR:
0,04%
Nazwa firmy:
2Point Piotr Jeziorski
Ulica:
Traugutta, 129, 8, 8
Kod pocztowy:
71-300
Miasto:
Szczecin
NIP:
6661859828
Telefon:
883059403
E-Mail:
biuro@2point.pl
Facebook:

Kategorie