www.marcinromanski.com

Dodano: 6 lat 2 miesiące temu

Jeśli interesują Cię najlepsi specjaliści z zakresu fotografii ślubnej w Krakowie, przejrzyj koniecznie bogatą ofertę wybitnych specjalistów z tego zakresu.

Zdjęcia ze ślubu nie muszą być nudne. Profesjonalny fotograf podpowie, które z miejsc Krakowa najlepiej prezentuje się o danej porze roku, doradzi, czy robić zdjęcia we wnętrzu czy w plenerze, a także pomoże wybrać, jakie fotografie najlepiej pasują do Waszego charakteru i temperamentu oraz jak pozować, aby wyglądać najkorzystniej.

Oczywiście dobrym, ale bardzo powszechnym pomysłem jest wykonywanie fotografii ślubnych na Wawelu, historycznej starówce czy na malowniczym Kazimierzu.

Warto przemyśleć także inne opcje - na przykład zdjęcia na Wiśle - na barce, łodzi, czy nawet w kajakach, fotografie wykonane na jednym z krakowskich kopców bądź w ogrodzie botanicznym czy też którymś z krakowskich parków.

Fotograf wybierze również najlepsze ujęcia podczas samej ceremonii ślubnej w kościele czy urzędzie stanu cywilnego, a także odpowiednio ustawi rodzinę i najważniejszych gości - tak, że wszyscy będą zadowoleni z efektu jego pracy, a fotografie będą stanowić doskonałą pamiątkę na całe życie.

Marcin Romański - Fotograf ślubny Krakówul. Bobrzyńskiego 19/1730-348 Krakówwoj. małopolskiewww. marcinromanski. com

Podobne wpisy

Komentarze

www.marcinromanski.com
Adres strony:
Wyświetleń:
1191
Kliknięć:
0
Wizyt:
435
Nazwa firmy:
Fotograf ślubny Kraków
Ulica:
ul. Bobrzyńskiego 19/17
Kod pocztowy:
30-348
Miasto:
Kraków
Region:
Małopolskie

Kategorie