WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK NA WYMIAR I BETON ARCHITEKTONICZNY

Dodano: 3 lata 8 miesięcy temu

LUXUM - producent i dystrybutor luksusowego wyposażenia wnętrz i łazienek nr 1 w Polsce.

Luksusowe wnętrza i łazienki, to domena polskiego producenta wyposażenia według indywidualnego projektu.

W Luxum powstają rzeczy nietypowe, oryginalne i awangardowe z materiałów tradycyjnych i nowoczesnych kompozytów solid surface takich jak: - GFK Luxum - Corian - Krion - Staron - Beton Architektoniczny

NOWOCZESNE WYPOSAŻENIE WNĘTRZ: - Beton architektoniczny ( płyty betonowe na ściany, elewacje, kominki, podłogi, ogrodzenia )Dekoracyjny beton architektoniczny bez szkodliwych sztucznych włókien z szybkim montażem.

- nietypowe meble i formy meblowe - blaty i lady recepcyjne z Corianu i innych materiałów solid surface - mała architektura - kafle ręcznie robione - płytki lustrzane - panele 3D MDF. Ścienne panele 3D MDF o wysokich walorach estetycznych, wygłuszające i likwidujące pogłos akustyczny. Panele 3D MDF odstępne w 100 standardowych wzorach oraz wzorach robionych indywidualnie, według projektu.

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK

Luxum to także najwyższa jakość i produkcja wyposażenia łazienek na zamówienie. Firma dostarcza wyposażenie łazienek i wyposażenie sanitarne z kompozytów solid surface takich jak Corian, Staron, Krion. Wyposażenie sanitarne według indywidualnego projektu lub inspirowane najlepszymi projektami XX i XXI wieku.

Luxum dostarcza na wymiar, w dowolnym kształcie i kolorze nowoczesne wyposażenie sanitarne: umywalki na wymiar umywalki podwójne i wielostanowiskowe umywalki z blatem umywalki nietypowe luksusowe umywalki nietypowe z odpływem liniowym blaty umywalkowe nietypowe umywalki z blatem wanny wolnostojące wanny na wymiar wanny nietypowe duże wanny solid surface wanny do zabudowy brodziki nietypowe duże brodziki

Podobne wpisy

Komentarze

WYPOSAŻENIE ŁAZIENEK NA WYMIAR I BETON ARCHITEKTONICZNY
Adres strony:
Wyświetleń:
330
Kliknięć:
0
Nazwa firmy:
Homsa sp z o.o. spółka komandytowa
Ulica:
Dekerta 44
Kod pocztowy:
30-703
Miasto:
Kraków
Region:
Małopolskie
NIP:
6793160462

Kategorie