Zabudowy Misterscy

Dodano: 8 lat 4 miesiące temu
Na rynku jest dostępne bardzo kilka rodzajów podjazdów przystosowanych do przewożenia koni. Najprostsze z nich to zwykłe przyczepki dla jednego, dwóch albo trzech koni. Przewóz koni to delikatny i wymagający proces. Specjalnie opracowane zabudowy - Pferdetransporter poprzez firme Misterscy spełniają warunki bezpiecznego transportu koni oraz gwarantują maksymalną komfort w obsłudze zwierząt. Podstawową gałęzią mojej produkcji są zabudowy do przewozu koni )Horsebox) zrealizowane na samochodach własnych albo powierzonych
Koniowóz przystosowane moga byc do przewozu koni od 2 do 9. Zabudowy pojazdów mogą posiadać część socjalną która zadowoli najbardziej wymagających. A przy tym jest jeszcze kilka innych elementów decydujących o wysokim standardzie naszych zabudów.. Dużą ilość schowków , a ponadto odpowiednie przyłącza wodne i elektryczne, klimatyzacja , a dodatkowo wyposażenie agd i rtv przykładowo. tv, dvd, lodówka. Podróżowanie oraz lokal w takim pojeździe jest przyjemnością dla każdego pasażera.  Przygotowanie albo ugotowanie posiłku, zjedzenie go w ludzkich założeniach, prysznic czy komfortowy nocleg to powody, dla których produkuje się takie pojazdy.
Nieustannie przykładamy wielką wagę do tego żeby nasze Pferdetransporter stawały się jeszcze bardziej atrakcyjnymi dla szerokiego grona odbiorców nie tylko na rodzimym rynku.

Podobne wpisy

Komentarze

Kategorie