Dom Aukcyjny Clemens
Dom Aukcyjny Clemens to świeże, przyszłościowe i innowacyjne podejście do handlu dziełami sztuki w Polsce. Prowadzimy sprzedaż w systemie tzw. „aukcji holenderskich”, w których od momentu uruchomienia aukcji cena dzieła jest stopniowo, samoczynnie i równomiernie obniżana co godzinę w zakresie cenowym określonym uprzednio poprzez eksperta w danej dziedzinie sztuki, który dokonał wyceny. Dzięki takiemu rozwiązaniu aukcje są bardziej transparentne, ponieważ nabywcą danego dzieła zostaje osoba, która jako pierwsza zdecyduje się na zakup za cenę, jaką dany przedmiot posiada w chwili dokonania zakupu. Taki system aukcyjny gwarantuje pełną jawność cen bez stosowania cen minimalnych czy rezerwowych. interesują nas prace znanych i notowanych malarzy polskich oraz europejskich. Poszukujemy ręcznie malowanych obrazów w technice olejnej na płótnie/desce, a także prac na papierze w innych technikach, jak np. akwarela, pastel, gwasz itp. Oferujemy niskie prowizje oraz wysoką skuteczność sprzedaży.
Podobne wpisy
- Malarstwo
- Obrazy do salonu - renatadyk.com
- Oprawa obrazów Wrocław
- Beskidzka Galeria Sztuki
- MANTYKS.PL - Renowacja Mebli Stylowych Warszawa
Komentarze
Kategorie
- Sprzęt AGD 45
- Sprzęt RTV 21
- Video 8
- Badania rynku 5
- Banki 20
- Doradztwo 67
- Administracja 10
- Adwokat 111
- Agencje celne 2
- Alarmy 17
- Architektura 69
- Architektura wnętrz 87
- Architektura 159
- Bramy i ogrodzenia 63
- Konfekcja 17
- Antykwariat 1
- Astronomia 2
- Autyzm 0
- Akcesoria zoologiczne 12
- Koty 7
- Psy 21
- Dla samotnych 4
- Ogłoszenia 127
- Pogoda 1
- Archiwum elektroniczne 1
- Bezpieczeństwo 10
- Blogi 424
- Agencje reklamowe 148
- Ankiety, sondaże 6
- Billboardy 38
- Białystok 10
- Bydgoszcz 22
- Częstochowa 10
- Automatyka 91
- Budownictwo 108
- Meble 39
- Dolnośląskie 50
- Kujawsko-Pomorskie 29
- Lubelskie 16
- AGD i RTV 15
- Akcesoria 27
- Akcesoria GSM 8
- Agroturystyka 26
- Aktywny wypoczynek 38
- Apartamenty 69
- Aliasy 0
- Dla webmastera 1
- Domeny 0
- Apteki 21
- Badania lekarskie 35
- Biżuteria 22